Granit Teknikbyrå AB

För säkrare och enklare teknik!               

Hör gärna av dig om du vill veta mer!

Det enklaste sättet att nå oss är att skicka ett mail eller ringa någon av oss. Vi jobbar alla inom CE-märkning, Systemsäkerhet och ILS men i lite olika omfattning.

Växel: 063-102600

 

 

 

 

 


Lars Larsson, VD
Systemsäkerhet/ILS
lars.larsson@granitteknik.se
070-699 39 21

  

 

 

 



Håkan Ekeljung
Systemsäkerhet/CE-märkning 
hakan.ekeljung@granitteknik.se
070-677 28 00

 



 

 

 

 

Gustav Storvik
ILS/CE-märkning
gustav.storvik@granitteknik.se
070-641 72 01 



 

 

 

 

Johan Borg
CE-märkning/Systemsäkerhet 
johan.borg@granitteknik.se
070-525 45 24 

 

 

 

 

 


Ronny Jönsson
ILS/Systemsäkerhet
ronny.jonsson@granitteknik.se
070-549 19 80







Per Westling
CE-märkning/Systemsäkerhet
per.westling@granitteknik.se
070-519 89 07







Peter Edman
ILS/Systemsäkerhet
peter.edman@granitteknik.se
070-660 60 14







Jonny Engberg
ILS/Systemsäkerhet
jonny.engberg@granitteknik.se
070-605 40 90


 






Christer Lek
ILS
christer.lek@granitteknik.se
073-829 00 02








Stefan Magnusson
ILS/Systemsäkerhet
stefan.magnusson@granitteknik.se
070-570 86 08







Peter Englund
ILS
peter.englund@granitteknik.se
070-376 70 44